Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 2003 osób, w tym 219 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik Quilis10 przykazań klawiatury
15 599  
5   23  

Jam jest klawiatura Twoja, która pisanie maili ci umożliwia:

1. Nie będziesz klawiatur innych używał.
2. Nie będziesz w klawiaturę walił nadaremno.
3. Pamiętaj, abyś w weekend dużo maili napisał.
4. Czcij klawiaturę swoją i kompa swego.
5. Nie niszcz.
6. Nie krusz.
7. Nie zalewaj.
Chcesz zarobić? Ubezpiecz się w USA!
14 940  
9   21  
Wyłudzanie odszkodowań - to jeden z amerykańskich sportów narodowych.
Autorzy najgłupszych pozwów sądowych mają szanse na wyróżnienia Stella Awards przyznawane przez internautów. Nazwa nagrody upamiętnia wyczyn 81-letniej Stelli Liebeck, która
wydusiła od McDonald'sa odszkodowanie w wysokości 2,9 mln dol. po tym, jak sama oblała się kawą.


A oto niektóre kandydatury zgłoszone w tym roku:

1. Kathleen Robertson z Austin w Teksasie otrzymała 780 tys. dol. odszkodowania, bo złamała sobie nogę w kostce, gdy potknęła się w sklepie meblowym. Traf chciał, że akurat biegała po całym pomieszczeniu, chcąc złapać własnego niesfornego synka.

2. 19-letni Carl Truman z Los Angeles otrzymał odszkodowanie w wysokości 74 tys. dol. plus zwrot kosztów leczenia. Powód?
Adam i Ewa A.D. 2020
16 982  
20   12  
Dokąd zmierza nasz świat? Coraz więcej w nim wyrachowania, chłodnej kalkulacji, ludzie mają coraz mniej czasu na romantyczność, która i tak powoli zaczyna zanikać. Co nas czeka w przyszłości w której byc może związek dwóch osób płci przeciwnej będzie wyglądał tak jak w poniższej korespondencji?

Najdroższa Ewo ,

Jest mi niezmiernie miło, że mogę Cię zawiadomić o tym, iż jestem w Tobie zakochany począwszy od wtorku, 17 maja 2020 r.

Odnośnie naszego spotkania, które ma się odbyć 17 czerwca 2020 r., chciałbym na nim zaprezentować mój plan dalszego rozwoju naszego związku. Myślę, że plan ten powinien zamknąć się w nie więcej niż 3 miesiącach z możliwością dalszego jego przedłużenia o kolejne 3 miesiące, ale takie szczegóły możemy ustalić podczas spotkania.
Włodka S. podniecały kiedyś konie!
12 958  
1   6  
Niewiele osób wie, ale zanim Włodek S. został znanym komentatorem sportowym, na początku wprawiał się jako sprawozdawca wyścigów konnych na Służewcu. Porzucił to bo, jak sam stwierdził, za bardzo go to podniecało. Sprawdź czy Ciebie też podnieca ten sport, Joe Monster prezentuje dziś oryginalne sprawozdanie z tamtego okresu...

Witam Państwa na ostatniej już dziś, wieczornej gonitwie. Oto przed nami wyścig o puchar prezesa, ufundowany przez Swarzędzką Fabrykę Łóżek Wibrujących. Z tego co widzę, to uczestnicy są już gotowi. Zanim jednak zacznie się wyścig, rzućmy okiem na to, kto dziś startuje. Zerkam jeszcze na listę... Oto bohaterowie dzisiejszego wyścigu... U Państwa widoczni w dole ekranu:

1. Namiętna Kobieta – z tego co mi wiadomo jest to piękna klacz, pełna gorącego temperamentu...
2. Zarośnięty – ogromny ogier z bujną grzywą...
3. Duże Gacie – wyjątkowo wielka klacz, choć nigdy nie udało jej się dobiec do mety na pierwszym miejscu...
4. Sumienie – ze względu na ostatnie kontuzje bardzo rzadko bierze udział w tego typu imprezach...

Ty nie jesteś głupia! Po prostu nie masz szczęścia w myśleniu.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Desperacja
52 212  
213   18  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła przeznaczona jest głównie dla osób do których dotarły takie wiadomości, że przez kilka godzin po ich usłyszeniu waliły głową w ścianę... ;)

A dzisiaj...

Definicja słowa: "desperacja"
Pamiętnik znaleziony w butelce
13 808  
8   16  
Niepozorna butelka szczelnie zatkana korkiem. Wewnątrz pożółkła kartka zapisana koślawymi literkami, w niektórych miejscach rozmazany atrament... Została wyłowiona na początku roku u wybrzeży Kamczatki. Rosyjscy uczeni nie wątpią w autentycznośc dokumentu.

Nazwisko: Magellan Ferdynand, z domu Henryk.
Wiek: XVI.
Znaki szczególne: potrafię opowiedzieć całą Biblię kodem kreskowym, od tyłu, żonglując jednocześnie trzema niepiśmiennymi Laotańczykami. Poza tym serce mam położone asymetrycznie.
Tytuł: Pamiętniki (fragmenty) spisane Anny Domini tysiąc pięćset którejśtam.

PONIEDZIAŁEK
Dziwne: Ryby pływają ogonami do przodu. Zastanawiam się czy żeglujemy w dobrym kierunku. Czułbym się jak ostatni Portugalczyk, gdyby okazało się, że zamiast dookoła świata, płyniemy w drugą stronę. To tak, jakby będąc katem, zamiast głowy odciął biednemu człowiekowi tułów. Jeszcze dziwniejsze jest to, że ryby tutejsze nie posiadają ogonów. Mają za to 2 głowy - takie bliźniaczki syjońskie - chyba karpie po żydowsku, pyski mają od prawej do lewej. Nie wróżę tym stworzeniom długiego żywota - powiada wszak stare przysłowie - dzieci i ryby psują się od głowy. Oczywiście w przypadku dzieci dotyczy to głowy rodziny. Piękny sen dziś miałem. Śniły mi się nagie kobiety, w tym jedna bez ubrania. Niech mnie Buenos Dias ma w swojej opiece.

UwOlNiJ mOc SHIFT'a!
28 593  
104   19  
Starzy bywalcy JM będą pewnie zdziwieni, jakie problemy może mieć początkujący użytkownik komputera. Ot, chociażby z niepozornym klawiszem SHIFT. Dlatego bardzo ważne jest, by w razie awaryjnej sytuacji uzyskać fachową i wyczerpującą odpowiedź na dręczący użytkownika problem.

Pytanie. Co się stanie, jeśli nacisnę oba klawisze SHIFT jednocześnie?

Odpowiedź. Na Twoim ekranie mogą się pojawiać większe litery. Jednakże nie powinieneś używać tej właściwości, ponieważ litery są też jaśniejsze i mogą być przyczyną wypalania się monitora - tym intensywniej jeśli będziesz pisał wtedy coś nieprzyzwoitego. Zastanów się nad zakupieniem programu chroniącego monitor przed wypalaniem - Protector Burn In - za jedyne 139,95$. Jeśli nie, no cóż, to Twój komputer. Tylko nie mów potem, że Cię nie ostrzegałem.

* * *

Pytanie.
Na klawiszach SHIFT są narysowane strzałki w górę. Czy to oznacza, że prawdziwe klawisze SHIFT znajdują się nad nimi, a klawisze ze strzałkami tylko wskazują ich właściwe położenie?
Dlaczego w Polsce nie ma terrorystów?
30 675  
183   20  
...to wbrew pozorom bardzo proste.

Mianowicie:
1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp., więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT.

2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów-pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku z gazetami po chwili zmienia właściciela, podobnie samochód w pewnych dzielnicach. Co najwyżej udało by się w ten sposób jakąś "dziuplę" wysadzić, a to przecież nie jest działanie terrorystyczne.

3. Kwestia samolotów - tu też jesteśmy bezpieczni.
NFZ wprowadza infolinie w szpitalach
12 710  
7   10  
Dzięki NFZ szpitale mają być wyposażone m.in. w nowe komputerowe systemy obsługi pacjentów przez telefon. Są cholernie drogie i potrafią obsłużyć każdego pacjenta według jego indywidualnych potrzeb.
Joe Monster jako pierwszy dotarł do taśm z nagraniami na tych gigantycznych, nafaszerowanych elektroniką, automatycznych sekretarkach. Oto premiera zawartości takiej taśmy:

"Dzień dobry, miło nam Cię powitać w naszej szpitalnej infolinii...

Jeśli masz niezrównoważone odruchy – wciśnij 1 gwałtownie.
Wywiad ze Svennem Hannavaldem
12 587  
4   20  
Kilka dni temu jedna ze znanych stacji telewizyjnych zaprezentowała nam bardzo bardzo medialny mecz piłkarski, a był to mecz z innej beczki czyli artyści polscy przeciwko skoczkom europejskim. Jednym z reporterów był redaktor Sołtysik. Oto fragment jego wywiadu ze Svenem Hannawaldem.

- Zapytam się teraz Svena, jakie są jego wrażenia i przemyślenia odnośnie tego wielkiego piłkarskiego spektaklu.
- Match ok?
- Yes ok.
- Przetłumaczę tym z państwa, którzy nie zrozumieli. Sven powiedział mi, że jest zachwycony i zaskoczony kapitalną oprawą meczu, który nazwał wręcz "niezwykłym widowiskiem", a także atmosferą panująca wśród kibiców, którą porównać można jedynie z atmosfera panującą podczas pucharowych zawodów w Zakopanym.
Kaczyński, Baranina i błąd w jądrze Kernela
10 768  
3   5  
- Ilu braci Kaczyńskich potrzeba do wytapetowania pokoju?
- Dwóch - jeśli tylko odpowiednio cieńko się ich pokroi...

* * *

Baranina nie Windows, nie wiesza się bez powodu.

* * *

Przed snem żona mówi do męża:
- Mam ci coś bardzo nieprzyjemnego do powiedzenia. Ale powiem ci dopiero rano, bo inaczej nie mógłbyś spać przez całą noc...
Wielopak weekendowy III
30 866  
21   22  
Redakcja JM dziękuje za wkład i za zaangażowanie wszystkim wyznawcom JM i stałym bywalcom "Kawałków mięsnych", którzy przyczynili się do powstania tego wielopaka. Dwóch ich było... ;>

* * * * *

Kiedy Jarek zauważył, iż jego penis urósł znacznie i pozostawał o wiele dłużej w stanie erekcji był zadowolony. Bardzo. Tak jak jego żona. Lecz, gdy w kilka tygodni jego penis osiągnął blisko półmetrowy rozmiar, uznał, (razem z żoną), że wizyta u androloga/urologa byłaby co najmniej wskazana...
Po wstępnym badaniu lekarz oświadczył małżonkom, że choć to rzadki przypadek, to w sumie dość łatwo uleczalny za pomocą zabiegu chirurgicznego.
- Jak długo mąż będzie kulał? - troskliwym głosem zapytała żona.
- Kulał?! A dlaczegóż miałby kuleć?!?! - zdziwił się lekarz.
Sprawdź swoją osobowość - test Cambridge
47 678  
45   37  
Poniższy test został ułożony przez naukowców z Oxford. Jego wyniki są zaskakująco prawdziwe, a opiera się on na jednym prostym pytaniu:

Jaki jest kolor Twojego ulubionego teletubisia?

A.Żółty
B.Purpurowy
C.Zielony
D.Czerwony

(zdecyduj zanim klikniesz na "czytaj dalej")
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Szok
36 586  
21   9  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Obrazkowa definicja tego hasła przeznaczona jest dla osób lubiących szokować i zaskakiwać innych. Zawsze... ;)

A dzisiaj...

Definicja słowa: "szok"
Z archiwum spółdzielni Społem
16 564  
10   18  
Skarga z 1988 roku: Odmówiono mi sprzedaży miodu z wystawy (podpis nieczytelny).
Wyjaśnienie kierownika wpisane pod skargą: Miód znajdujący się na wystawie będzie sprzedany po zmianie dekoracji. Jest już sporządzona lista na te towary, ale klient stwierdził, ze tyle to on nie będzie czekał.

* * *

Skarga z 1988 roku: My, niżej podpisani klienci ze zwykłej kolejki, składamy skargę na kierowniczkę, która odmówiła naszej prośbie o zmianę zasad obsługi kolejki uprzywilejowanej. Nie wyraziła zgody, by na pięć osób ze zwykłej kolejki obsługiwać jedną z uprzywilejowanej. Obsługiwała jeden na jeden. Towaru dla nas nie starczyło (tu następuje dziesięć podpisów).
Dopisek pod skargą: My, ludzie z kolejki uprzywilejowanej, wyjaśniamy, ze jesteśmy inwalidami wojennymi, starymi bojownikami o Polskę i prosimy o nieuwzględnianie ww. PASZKWILU - Jerzy Hyś.

* * *
Jak się pozbyć natrętnego klienta
36 351  
2   23  
Tekst kabaretu Hrabi. Jest to bardzo młody kabaret, ale za to jego członkowie są bardzo doświadczeni scenicznie - w skład wchodzi m.in dwoje ex-potemowców. Zatem nie ma wyjścia - to musi śmieszyć :)

Klient - (bardzo spokojnie i rzeczowo) Dzień dobry, są gwoździe?
Ekspedientka - Nie ma.
Klient - A kiedy będą?
Ekspedientka - Nigdy, my nie sprzedajemy gwoździ.
Klient - Czemu?
Ekspedientka - Bo to sklep z pieczywem.
Klient - No i?
Urząd wrażeń niezapomnianych
35 964  
341   21  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)Dla znających realia składania deklaracji ZUS wszelki komentarz jest zbędny. Po prostu - poezją spisane przygody regularnie co miesiąc przeżywane.

ZUS STORY

B
yłem dziś w ZUS-ie
O, Jezusie!
Pół dnia tam byłem.
Cud, że przeżyłem.

- Hm, proszę Pana, w tej deklaracji
W kodzie pocztowym nie mamy spacji.
- Skąd ja mam wiedzieć, gdzie wstawić kreskę?
- Musi wypełnić Pan raz jeszcze.

Więc wypisuję jeszcze raz.
Nic się nie stało. Ja mam czas.

- A tutaj, o, w słowie "składkę"
Ogonek wyszedł poza kratkę.
Mamy komputer (mądra maszyna),
Tego ogonka nie przetrzyma.
Poradnik wzorowego dresiarza
29 384  
10   41  
Wczoraj późnym wieczorem natknęliśmy się z Pablem na znajomego "dresa" - pana Zenka. Pablo "kopsnął mu szluga", a Zenek rozpoczął "nawijkę":

"Rozkmina jest taka:
Żeby mieć szmulę na wypasie (Morgan, klocki, gold, solara itp.) musisz jeździć przynajmniej bumą (BMW) lub lochą (merc 600). Musowo musi ci się bakać komóra (zapalniczka lub klapa). Oczywiscie musisz mieć też golda (złoty łańcuch gold standard gramatura min.30 g, próba min.585). Tak więc trzeba ostro klepać monetę, inaczej nigdy nic nie wytargasz (wyrwiesz).
Zapomniałem nadmienić jak wygladaja rasowe szmule w Szczecinie: baka im sie pasior w rzopie (majtki z pasiorem w tyłku), plastikowe ciuchy (latex itp), żelazka (buty na wysokim koturnie min. 15cm), solara musowo 2 razy w tygodniu, bober (włosy na cipce) golony na irokeza; tzw. bober irokez może też być na zero kojak.
Jak dzielą premie w dużych firmach?
15 847  
11   7  
Oto, z życia wzięty, przykład jak przydzielana jest premia roczna w dużych międzynarodowych koncernach. Osoby pracujące w takich firmach i do tego nie w zarządzie oraz mające słabe nerwy prosimy o nie czytanie tego tekstu. To dla waszego dobra... ;)

Przyjeżdża przedstawiciel z zarządu banku z Portugalii do centrali banku w Polsce. Jest początek roku, w calym banku wypłacali bonusy, więc
postanowił dowiedzieć się czy pracownicy są zadowoleni z otrzymanych
premii.
Wchodzi do gabinetu prezesa i pyta:
- No jak tam, dobrze idzie biznes? Zadowoleni jesteście z bonusów?
- A dziekuję, dziekuję, jestem bardzo zadowolony - odpowiada prezes
- A na co przeznaczył Pan swoją premię?
- Za część pieniędzy kupiłem sobie nowy jacht...
- A reszta?
- Za resztę kupiłem sobie pakiet akcji naszej firmy. Jestem bardzo
szczęśliwy, dziękuję raz jeszcze.
Ucieszył się przedstawiciel, że istnieje głeboka wiara pracowników w sukces firmy i inwestują nawet w akcje.
Krąży dalej po biurze. Wchodzi do gabinetu Vice-Prezesa, i mówi:
(Nie)sławne cytaty.
25 708  
7   9  
Na przestrzeni wieków, wszelacy kronikarze ustawicznie przekręcali najważniejsze cytaty w dziejach ludzkości. Joe Monster w swych poszukiwaniach prawdy dotarł do pierwotnych wypowiedzi najbardziej zasłużonych ziemian (i nie tylko). Poniżej podajemy ich pierwotne wersje, które zostały wygłoszone w ważnych dla naszej ziemi momentach. Czasami jednak żałujemy, że niektórzy z ich autorów nie trzymali języka za zębami...

"Posłuchaj synku. Właśnie wymyśliłem nową zabawę. Wybieraj: jabłuszko czy wisienka?"
/Wilhelm Tell/

„Wcale nie mówiłem, że mam kluczyki od lądownika! To TY miałeś je wziąć!”
/Neil Armstrong/

„Co? Chcesz zamienić butelkę wybielacza na ten bucik? EXTRA! DAWAJ!”
/Kopciuszek/

„Liczydło?! Jesteś zwolniony!!!”
/Bill Gates/

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Ty nie jesteś głupia! Po prostu nie masz szczęścia w myśleniu.
* * *
Witaj po czterdziestce. Teraz nawet powietrze ma kalorie.
* * *
Jestem samotny. Pójdę dziś do Biedronki,bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
* * *
Kiedy chodziłem do szkoły, to nie było w niej ochroniarzy. Z wszystkim spokojnie radziła sobie woźna z mokrą szmatą.
* * *
Zawsze radzę ludziom żeby uwierzyli w siebie, cokolwiek robią. Niezły ubaw patrzeć jak próbują.
* * *
Zakazane strony